PRAKTINĖ INFORMACIJA TĖVELIAMS

Vaikų priėmimas

„Šeimų darželį“ lanko 2-6 metų vaikai. Kviečiame susitarti asmeniniam apsilankymui, kurio metu susipažinsime, aptarsime adaptacijos laiką, ugdymo programą ir kitus jums svarbius klausimus.

Dėl vaikų priėmimo į „Šeimų darželį“ prašome kreiptis: telefonais +370 670 50567, +370 618 01286 arba rašykite mums žinutę el. paštu info@seimudarzelis.lt.

Grupių formavimas

Darželį lanko 2–6 metų vaikai.

Darbo laikas

Darželis pradeda darbą 7.30 val. ryte ir baigia darbą 18.00 val. vakare.

Kaina

Vienkartinis stojamasis mokestis naujai atvykusiems vaikams – 100 Eur.

Mėnesinis ugdymo mokestis – 250 Eur (mokestis nurodytas jau pritaikius Vilniaus miesto savivaldybės skiriamą 100 Eur kompensaciją. Maistas neįskaičiuotas į kainą.)

Jeigu „Šeimų darželį“ lanko keli vienos šeimos vaikai, visų vaikų ugdymo ir priežiūros mokesčiui taikoma 10 proc. nuolaida.

„Šeimų darželio“ veikla yra ne pelno siekianti. Todėl šeimos, kurioms rūpi jų vaikų ugdymas, tačiau kurios dėl finansinių kliūčių negali mokėti visos darželio nustatytos kainos už vaikų ugdymą, gali kreiptis į darželio administraciją. Atsižvelgę į šeimos motyvaciją ir darželio finansines galimybes, ieškosime sprendimų dėl mokėtino ugdymo mokesčio.

Maitinimas

Sveika ir subalansuota mityba vaiko dienoje yra labai svarbi, todėl „Šeimų darželyje“ teikiamas maistas yra šviežias ir šiltas, kokybiškas ir gerai įsisavinamas, o maisto porcijos atitinka visas energetines ir kaloringumo normas. Maitinimą teikia UAB “Voverės”, kuri orientuojasi į sveiką, paprastą ir skanų maistą!

„Šeimų darželyje“ galima užsisakyti pusryčius, pietus ir vakarienę. Meniu vaikams yra sudaromas pagal dietologo nustatytus reikalavimus ir patvirtinamas Visuomenės Sveikatos Centre. Valgiaraštis pritaikomas pagal šeimos poreikius – alergiškiems arba tam tikrų produktų nevalgantiems vaikams bus pasiūlytas vaiko poreikius atitinkantis skanus ir sveikas maistas.

Visos dienos maitinimo kaina (pusryčiai, pietūs ir vakarienė): 6,5 eur, alergiškiems vaikams – 7 eur, .

* pusryčių kaina su užkandėle- 1,00 € ;
* pietų kaina – 4,30 € ;
* vakarienės kaina – 1,20 €.