PRAKTINĖ INFORMACIJA TĖVELIAMS

VAIKŲ PRIĖMIMAS

Dėl vaikų priėmimo į ugdymo įstaigą, siūlome vadovautis šiais žingsniais:

1. Susisiekti ir pasiteirauti dėl laisvų vietų atitinkamo amžiaus grupėse: tel. +370 670 50567, info@seimudarzelis.lt.
  2. Susitarti dėl susitikimo ugdymo įstaigoje. Susitikimo metu susipažinsime, aprodysime ugdymo įstaigą, aptarsime ugdymo programos pagrindinius momentus, adaptacijos žingsnius, atsakysime į jums rūpimus klausimus.

Priėmimui į ugdymo įstaigą reikia pateikti šiuos dokumentus:

1. Vaiko gimimo liudijimo kopiją;
  2. Pažymą apie deklaruotą gyvenamąją vietą;
  3. Pasirašyti Ugdymo sutartį su darželiu ir sutartį dėl 100 eur kompensacijos.

VAIKŲ GRUPĖS

„Šeimų darželyje“ teikiame ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą. Turime tris vaikų grupes: 2 m. vaikų grupę, 3-5 m. vaikų grupę, ir 6-7 m. vaikų grupę (priešmokyklinę).

UGDYMO MOKESTIS

Vienkartinis stojamasis mokestis naujai atvykusiems vaikams – 100 Eur.

Mėnesinis ugdymo mokestis – 250 Eur (mokestis nurodytas jau pritaikius Vilniaus miesto savivaldybės skiriamą 100 Eur kompensaciją. Maistas neįskaičiuotas į kainą.)

Jeigu „Šeimų darželį“ lanko keli vienos šeimos vaikai, visų vaikų ugdymo ir priežiūros mokesčiui taikoma 10 proc. nuolaida.

„Šeimų darželio“ veikla yra ne pelno siekianti. Todėl šeimos, kurioms rūpi jų vaikų ugdymas, tačiau kurios dėl finansinių kliūčių negali mokėti visos darželio nustatytos kainos už vaikų ugdymą, gali kreiptis į darželio administraciją. Atsižvelgę į šeimos motyvaciją ir darželio finansines galimybes, ieškosime sprendimų dėl mokėtino ugdymo mokesčio.

MAITINIMAS

Sveika ir subalansuota mityba vaiko dienoje yra labai svarbi, todėl „Šeimų darželyje“ teikiamas maistas yra šviežias ir šiltas, kokybiškas ir gerai įsisavinamas, o maisto porcijos atitinka visas energetines ir kaloringumo normas. Maitinimą teikia UAB “Voverės”, kuri orientuojasi į sveiką, paprastą ir skanų maistą!

„Šeimų darželyje“ galima užsisakyti pusryčius, pietus ir vakarienę. Meniu vaikams yra sudaromas pagal dietologo nustatytus reikalavimus ir patvirtinamas Visuomenės Sveikatos Centre. Valgiaraštis pritaikomas pagal šeimos poreikius – alergiškiems arba tam tikrų produktų nevalgantiems vaikams bus pasiūlytas vaiko poreikius atitinkantis skanus ir sveikas maistas.

Visos dienos maitinimo kaina (pusryčiai, pietūs ir vakarienė): 6,5 eur, alergiškiems vaikams – 7 eur, .
* pusryčių kaina su užkandėle- 1,00 € ;
* pietų kaina – 4,30 € ;
* vakarienės kaina – 1,20 €.

DARBO LAIKAS

Darželis pradeda darbą 7.30 val. ryte ir baigia darbą 18.00 val. vakare.