Europa ir Jungtinės amerikos valstijos Helovinas Smokingas Viduramžių Skraiste Vyrų Kailis Senovinių Kostiumų Vidutinio ilgio Punk Mens Kailis Viktorijos Kailis

€44.80 €89.61

Kategorijos: Šlapias Vaškas
Spalvos:

Sku: w475

Specifikacijos
  • Uždaryti Tipas - Viena Breasted
  • Informacija - Išsiuvinėti
  • Apdaila - Siuvinėjimo
  • Tinka sezonus - Pavasarį ir Rudenį
  • Taikoma Scena - Šalis
  • Pamušalas - Poliesteris
  • Lytis - Vyrai
  • Rankovės Ilgis(cm) - Pilnas
  • Modelis - Spausdinti
  • Taikoma Sezonas - Pavasarį ir Rudenį
  • Rankovės Stilius - Reguliariai
  • Pagrindinės medžiagos sudėtis - Poliesterio pluošto (poliesterio)
  • Rankogalių Stilius - paprastųjų
  • Taikoma scenarijus - Įprasta etape dėvėti
  • Stilius - Punk Stiliaus, Elegantiškas temperamentą
  • Viršutinių Drabužių Siuvimas Tipas - Tranšėjos
  • Audinio Tipas - Broadcloth
  • Medžiaga - Poliesteris
  • Drabužių Ilgis - ilgai
  • CN - Fujian
  • Versija - Slim Fit
  • Storis - STANDARTAS
  • Kilmės - Žemyninė Kinija
  • Apykaklės Stilius - atvartas
  • Spausdinimo Temą - Europos ir Amerikos fantazijos
  • Nuimamas Dalis - NĖRA
  • Modelio Numeris - 2008
  • Kilmės Vieta - Kinija (Žemyninė)
  • Apykaklės - Turn-žemyn Apykaklės
  • Tipas - SLIM, juokingi kostiumai
  • Modelio Tipas - Spausdinti

Klientų atsiliepimai

Jums taip pat patiktų

€14.78 €4.58
(0)

*****sveiki atvykę į mūsų parduotuvėje***** jei jums patinka šis straipsnis, prašome įtraukti jį į savo krepšelį; jei jums patinka mūsų parduotuvėje, prašome sekti mūsų parduotuvėje.ačiū! tuo pačiu metu, prašome atkreipti dėmesį į mūsų parduotuvėje, mes dažnai atnaujinti stiliaus drabužius!! !yra daug mados 3d hoodies /t-shirts /long sleeve t-shirt/havajų

€36.38 €18.18
(0)

* svarbi pastaba * 1. dėl skirtingos, dėl skirtingų monitorių,nuotrauka gali neatitikti faktinių spalva elementą.mes garantuojame stiliumi yra tokia pati, kaip parodyta nuotraukose,bet ne pačią veikimą įvairiomis įstaigomis, kaip ant modelio.ačiū! 2. prašome leisti 2-4 cm skiriasi dėl rankinis matavimas.dėkojame už jūsų supratimą.matmenys: (1cm = 0.39 in) 3.

€17.87 €9.83
(0)

pavasarį ir rudenį vyrų nuolatinis apykaklės palaidinukė yra lauko laisvalaikio megztiniai viršūnės savybės: minkštas ir patogus.plauti rankomis arba skalbimo mašinai.stilius: britų stiliaus pirkinių kategorija: jaunimo mados (18-24 metų) stilius: kailis, su pamušalu arba be: be kamšalas-rankovės ilgis: long sleeve apribota ir neapribotos: neapribota storis: normalus

€91.78 €45.88

€68.17 €49.08
(0)

1: ne daugiau nei 12 raidžių. 2:kad dabar ,nemokamai pasirinktinį tekstą ir tik anglų kalba . 3: prašome susisiekti pardavimo ir palikti savo tekstą pirkėjo dėmesį, iš karto po to, užbaigti užsakymą. 4: mes automatiškai gaminti prekės nr. tekstas normalus straipsnis. 5: jei nėra kontakto su pardavėju ir ne laiškas bus paliktas, elementas negali likti nieko. striukė be

€58.34 €29.75
(0)

viršūnės dydis (vienetas: cm) ( 1 colis = 2,54 cm, 1 cm = 0.39 colių ) * pastaba: 1. priklausomai nuo apšvietimo sąlygų ir prietaiso ekrano parametrus, tikrosios spalvos produktai gali skirtis nuo tų, jūs matote ekrane. 2, visi mūsų produktai yra reklamuojami azijos dydis, dydis yra 1 arba 2 dydis yra mažesnis nei europos ir amerikos žmonės 3.

€36.81 €18.41
(0)

patarimai: dėl problemą iš įvairių kameros kampų ar rezoliucijas, gali būti šiek tiek spalvų skirtumas, bet tai neturės įtakos išvaizda ir kokybės drabužius, prašome būti tikri, kad pirkti.* dydis: 1.1 inchequals2.54cm.* 2. nesirinkite tiesiogiai pagal savo įpročius.ji ischina dydžio.* 3.tai yra rankinis matavimo produkto, ten bus

€43.81 €30.67
(0)

1. pls leisti 1-3cm paklaida dėl vadovo priemonė. 2. spalvos gali šiek tiek skirtis nuo nuotraukos dėl skirtingų kompiuterio ekraną ir šviesos poveikio. 3. jei nesate tikri dėl dydžio, pls leiskite mums žinoti savo svorį,ūgį, krūtinės,juosmens, info ir tt, mes galime padėti pasirinkti tinkamą dydį.

€49.87 €24.93

€14.19 €10.64
(0)

pagrindinės savybės: medžiaga: poliesteris išorinis ir pamušalas plius aksomo, išlaikyti šiltas, lengvas, vėjo, patogus ir patvarus. dizainas: stilingas mygtuką žemyn apykaklės, pledas elemento išorinis, ilgas rankoves mygtuką rankogaliai. šiltas: pamušalas pridėti aksomo teikti papildomą šilumą ir komfortą.tai labai universalūs marškinėliai. kartų:

€11.36 €5.11
(0)

vyrai sweatpants atsitiktinis elastinga joggings sporto kietas baggy kelnės kišenės savybės: elemento tipas:mid apdaila:atsitiktinis prašome patikrinti dydžio diagramos prieš .jei nesate tikri dėl dydžio, atsiųskite mums žinutę. juosmens tipas:reguliarus paketas apima:1pc kelnės modelio tipas:reguliarus lytis:vyrai tinka

€57.05 €28.52