30pcs originalus naujas KJA1329022R

Jums taip pat patiktų

€8.57 €4.28
(0)

savybės: ootdty puikiai tinka mokymuisi to ir atimties, tai funkcijos stumdomas valdovas ir numeris, paskirstymas funkcija. pagamintas iš plastiko su apvalintais kraštais ir aišku, šriftai, saugus ir ilgalaikis įrankis yra puikus klasėje ar namuose. pagerinti savo matematinius sugebėjimus, tai patogus įrankis, kuri gali būti naudojama klasėje arba

€12.78 €9.58
(0)

už apvalios ir šešiakampe pieštukai, slydimo žiedas ant nikeliuotas rėmelis gali turėti pieštuką tvirtai. kai pieštukas yra per trumpas, kad turėti, tiesiog įdėkite jį į tai patogus įrankis ir toliau jį naudoti, pieštuko ašigalio nebus švaistomi. reguliuojamas ir gali būti naudojamas su dauguma standartinio dydžio meno, amatų, hobių ir mokyklos pieštukai. tipas:

€0.79 €0.48
(0)

mokykliniai reikmenys lengva skaityti ryškių spalvų, patogus katė braižymo liniuotės raštinės reikmenys valdovas turtinga spalvų gama tikslią skalę patvarus aprašymas: pavadinimas: katė mediniai valdovas produkto modelis: e011 medžiaga: mediena produkto svoris: 11g forma: valdovas techniniai duomenys: savybės: 1.

€3.32 €1.99
(0)

aprašymas: tikslumas: kampas finder daviklis yra skirtas tikslios svarstykles, lengva rasti kampų greitai ir tiksliai. leveler dizainas: šį medienos apdirbimo priemonės indikatorius yra suprojektuoti su 2 levelers, kuri yra patogi vartotojams surasti tiksliai. nešiojamieji: tai dailidžių matuoklis yra lengva nešiotis rankinėje, patogus vartotojams atlikti,

(0)

anjixin co.,ltd yra didelė kompanija, 10 metų,visų daiktų mūsų parduotuvėje yra 100% originalios naujos,mes tikimės, kad kiekvienas klientas, gali būti patenkinti.

€4.05 €1.94
(0)

medžiaga: metalas matmenys: 10.6 x 2.9 x 0.8 cm / 4.2 x 1.1 x 0.3 didžiausio apskritimo spindulys: 4.6 cm/1.8 spalva: sidabrinė paketas apima:1pc kompasus 1. precizinius matematinius kompasas - matematikos, geometrija ir meno darymas. 2. unikalus dizainas neleidžia išslysti, o piešimo. 3. tiksliai sureguliuota - reguliavimo rankenėlės leidžia studentams gaminti tiksli geometrija. 4.